Logo

SuperMoine Holypop - ta animacja wyrwie Was z butów

W jaki sposób można zareklamować piwo. Firmy marketingowe rzucają różne pomysły i jedne wychodzą lepiej a inne dużo gorzej. Jednak niewiele reklam porywa tak bardzo, że chciałoby się je oglądać bez końca. Studio SuperMoine zdecydowało się wykonać animację pokazującą, jak to się powinno robić.
Film pokazuje spot fikcyjnego piwa Holypop. Animacja skupia się na ataku Wikingów na klasztor. Napastnicy chcą zdobyć złocisty browar wycinając w pień mnichów. Jednak w pewnym momencie natrafiają na silny opór. Klip jest bardzo efektowny, świetnie wy-animowany, ale jego poziom brutalności raczej nie spodobałby się władzom stacji telewizyjnych.

SuperMoine Holypop SuperMoine Holypop

Twórcy filmu bardzo luźno podeszli do różnych tematów i dzięki temu zaserwowali naprawdę odjechany film. Szkoda, że na takie reklamy raczej nie mamy szans. Firmy marketingowe będą nas dalej karmić nudnymi spotami opowiadającymi historie godne tandetnych telenowel dla emerytów. Na szczęście internet jest dla nas łaskawy i zawsze znajdziemy w nim coś poprawiającego humor.

SuperMoine Holypop SuperMoine Holypop
SuperMoine Holypop SuperMoine Holypop SuperMoine Holypop SuperMoine Holypop SuperMoine Holypop

2014-03-01 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
SuperMoine Holypop - ta animacja wyrwie Was z butów

Podobne artykuły i galerie