Logo

Sprawdź, czy nie przepłacasz za telefon

Telefony komórkowe są dziś podstawowym narzędziem komunikacji, a dla wielu osób - także pracy. Choć ilość połączeń telefonicznych oraz wysyłanych SMS-ów jest coraz mniejsza, znaczenia nabierają połączenie internetowe. Dostęp do nawigacji oraz aplikacji czy mediów społecznościowych jest dla wielu użytkowników najważniejszy. Z tego powodu nawet najtańszy abonament zapewnia dziś brak limitów przy wysyłaniu standardowych połączeń, ale oznacza ograniczony dostęp do sieci. Jaki operator proponuje zatem najlepsze warunki?

 


Internet 5G - gwarancja najwyższej jakości usług

Dla wielu użytkowników standardem jest dziś internet 5G. Najnowsza technologia przesyłu informacji, gwarantująca najszybsze i najstabilniejsze połączenie. Wymaga ona jednak nowej infrastruktury ze względu na mniejszy zasięg od LTE. Dlatego też nie wszyscy operatorzy są w stanie zapewnić zasięg 5G swoim klientom. Otvarta była jednym z pierwszych operatorów, którzy udostępnili najwyższą jakość internetu w Polsce.Nadal to właśnie użytkownicy tej sieci posiadają najlepszy dostęp do nowoczesnych technologii przesyłu danych, dzięki czemu mogą się cieszyć ogromną prędkością oraz najmniejszymi opóźnieniami. Ma to ogromne znaczenie w wielu aspektach. Rozmowy w komunikatorach przy dużym opóźnieniu przesyłu danych bywają niezwykle męczące. Udana konferencja wymaga wręcz płynnego internetu. Jednak aspekt ten najbardziej docenią gracze on-line. Milisekundy decydują w ich przypadku o wygranej lub przegranej potyczce z przeciwnikiem.
Internet na kartę czy abonament?Internet na kartę ma swoje zalety i wady. Podobnie jest w przypadku abonamentu. Dlatego też Otvarta stworzyła doskonałe rozwiązanie, łączące korzyści, jakie niesie abonament telefoniczny oraz korzyści oferty na kartę. Dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania?  • Masz zapewnione rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci.
  • Gwarancja stałej, comiesięcznej opłaty.
  • Korzystny pakiet internetowy odnawiający się co 30 dni.
  • Nie jesteś związany z umową na dwa lata. W dowolnej chwili możesz zmienić operatora swojego telefonu.
Elastyczność połączona ze stałymi opłatami to doskonałe rozwiązanie dla każdegoBezpieczny internet mobilnyAbonament z internetem można wykorzystać zarówno poza miejscem zamieszkania, w telefonach komórkowych czy tabletach, jak i w postaci sieci domowej, do której podłączone są komputery stacjonarne lub notebooki. W tym drugim zastosowaniu szczególnie ważna jest prędkość internetu. Jednak warto zwrócić uwagę także na bezpieczeństwo korzystania z połączenia z siecią.Używając połączenia z internetem mobilnym, możesz być narażony na różnego rodzaju ataki z zewnątrz. Dlatego też stały adres IP nie zawsze jest najlepszą opcją. Sprawdzi się on z pewnością w prywatnych sieciach, jednak na telefonie użytkowanym poza domem lepiej będzie zastosować dynamiczny IP.Zarówno stały IP publiczny lub prywatny, jak i dynamiczne adresy IP dostępne są w ofertach Otvarta. Pozwalają one w bezpieczny sposób korzystać z internetu w domu oraz poza nim. Korzystając z oferty tego operatora, spotkasz się z dużą ilością ciekawych rozwiązań, zwiększających Twoje bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania sieci w swoim telefonie.eSim - rozwiązanie przyszłości dostępne już teraz
Rozmiar kart SIM przez ostatnie lata sukcesywnie się zmniejszał. Mini Sim został zastąpiony przez Micro SIM, a ten z kolei jest wypierany przez Nano SIM. Dziś dostępne jest rozwiązanie, w którym takiej karty nie ma w ogóle. E-SIM to wirtualna karta telefonu, udostępniana drogą cyfrową. Po jej aktywacji wszystkie informacje zostają zapisane w module umieszczonym w telefonie. Dzięki temu zapewnia ona dostęp do najnowszych technologii przesyłu danych bez potrzeby jej wymiany na inną.Jak zarejestrować kartę SIM w postaci elektronicznej? Proces rejestracji przebiega dokładnie tak samo, jak w przypadku zwykłych kart SIM. Najczęściej dokonywana jest ona przy podpisywaniu umowy z operatorem.Karty eSIM mogą wkrótce całkowicie wyprzeć z rynku fizyczne karty. Tak dzieje się w przypadku Apple, które w przyszłym roku ma produkować wyłącznie telefony obsługujące elektroniczne karty SIM. Także przeniesienie numeru nie będzie stanowiło problemu w przypadku korzystania z e-SIM.Najtańszy abonament na rynkuKorzystnych ofert, w których skład wchodzi m.in. poczta głosowa jest bardzo dużo. Jednak gdzie najtańszy abonament bez telefonu? Jednak cenowo nie do pobicia pozostaje Otvarta. Abonament za 9,99 za miesiąc nie jest dostępny w żadnej innej sieci. Warto zwrócić także uwagę na abonament 18,99, zapewniający aż 21 GB internetu oraz rozmowy i SMS-y bez limitów. HD Voice czy karta eSIM, a także dostęp do technologii 5G jest u tego operatora standardem. Nic więc dziwnego, że oferty Otvarta cały czas okupują topowe miejsca w rankingach na KOMORKOMAT.pl.Chcesz poznać szczegóły ich oferty lub nie wiesz, jak sprawdzić własny numer telefonu za darmo? Zadzwoń lub przyjdź do jednej z setek placówek operatora Otvarta, by dowiedzieć się więcej. 


2022-08-01 - Artykuł Sponsorowany

0

Komentarze do:
Sprawdź, czy nie przepłacasz za telefon

Podobne artykuły i galerie