Logo

MTT-136 - fantastyczny pojazd śnieżny domowej roboty

Potrzeba matką wynalazków. Każdy zna to powiedzenie i Wie, że najlepsze pomysły rodzą się w sytuacjach extremalnej potrzeby. Co więc może wymyślić człowiek mieszkający w Kanadzie i spędzający sporą część czasu w śniegu.
Oczywiście taka osoba zadba o odpowiedni środek transportu. Dla większości oznaczałoby to wybór dobrej terenówki w salonie. Autor powyższego klipu miał inny pomysł i stworzył maszynę pozwalającą na poruszanie się w najcięższych warunkach zimowych. Na filmie możecie zobaczyć pojazd noszący nazwę MTT-136.

MTT-136 MTT-136

MTT-136 to elektryczny gąsienicowy ciągnik o niewielkich gabarytach. Pojazd wyposażono w wygodny uchwyt, którego chwyta się osoba prowadząca. Ta może siedzieć na sankach, czy stać na nartach. Najważniejsze, że MTT-136 przeciągnie pasażera przez każdy teren bez większych problemów. Musimy przyznać, że taki twór bardzo nam się podoba i z przyjemnością widzielibyśmy coś takiego w sprzedaży. Twórca niezwykłego pojazdu zadbał nawet o gniazda pozwalające podpiąć elektryczną piłę czy wiertarkę. W ten sposób MTT-136 stał się praktycznym narzędziem. Gratulujemy pomysłu.

MTT-136 MTT-136
MTT-136 MTT-136

2014-02-18 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
MTT-136 - fantastyczny pojazd śnieżny domowej roboty

Podobne artykuły i galerie