Logo

Kobieta idealna - jaka powinna być?

Chociaż zdarza nam się uważać inaczej, to w rzeczywistości nie ma mężczyzny idealnego. Każdy z nas ma pewne wady i niedoskonałości, co jest całkiem naturalne. To samo tyczy się kobiet. Wśród przedstawicielek płci pięknej również nie ma istot doskonałych. Gdy jakaś białogłowa na pierwszy rzut oka wydaje się spełnieniem marzeń, po jakimś czasie dostrzeżemy, że i ona ma wady.

Męskie życie i związki - jaka powinna być kobieta idealna? Męskie życie i związki - jaka powinna być kobieta idealna?

Nie oznacza to jednak, że w poszukiwaniu partnera należy zadowalać się byle czym. Takie związki nie należą do szczęśliwych, a czas ich trwania nie pobije Rekordu Guinessa. Warto więc zastanowić się nad tym, jaka powinna być najlepsza kobieta do tworzenia związku.
Przeczytaj także: Niezrozumiałe i denerwujące zachowania płci pięknej »Kobiety często chcą zmieniać swoich partnerów tłumacząc się troską i dobrymi chęciami. Zazwyczaj polega to jednak na ograniczaniu spotkań ze znajomymi, szlabanem na oglądanie meczy piłki nożnej i staniu się służącym. Oczywiście nie jest to zdrowa relacja. Z tego powodu szukajmy kobiety, która będzie nas cenić takimi jakimi jesteśmy! Wtedy zostanie pantoflem nie będzie nam grozić.

Męskie życie i związki - jaka powinna być kobieta idealna? Męskie życie i związki - jaka powinna być kobieta idealna?

Lubimy, gdy kobiety szukają w nas oparcia i uważają za swoich rycerzy. Płeć piękna również ma do tego słabość. Nie można jednak przechodzić ze skrajności w skrajność. Kobieta musi zachowywać się jak kobieta, a nie mała dziewczynka. Dlatego ważne jest, by była pewna siebie. Wtedy będzie jej zależało na samodzielnym rozwiązywaniu problemów i dążeniu do doskonałości. Wysoka samoocena ma również inną zaletę. Takim kobietom nie grozi wymyślanie różnej maści kompleksów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości.
Przeczytaj także: Te rzeczy nie powinny się zdarzyć w sypialni »Oczywiście istotną częścią związku jest seks. Jeśli nasze potrzeby są dość duże, błędem będzie wiązanie się z oziębłą kobietą. W takim wypadku zdecydowanie lepiej jest poszukiwać partnerek, którym ciągle jest mało i z tego powodu lubią eksperymenty. Byleby tylko nie eksperymentowały za naszymi plecami…

Kolejną kwestią jest dbanie o siebie. Często żartuje się z tego, że kobiety po ślubie mają skłonność do szybkiego tycia. Gorzej, gdy ta sytuacja przydarza się właśnie nam. Wtedy uśmiech szybko znika z naszych twarzy. Dlatego kolejną pożądana cechą u płci pięknej jest chęć dbania o siebie. Zdrowe odżywianie i prowadzenie aktywnego trybu życia nie wymagają ogromnego wysiłku, a pozwalają na utrzymanie sylwetki w doskonałej formie.
Przeczytaj także: Tak właśnie wygląda Wasz związek? Bierz nogi za pas i uciekaj! »W kobiecie nadającej się do związku nie może zabraknąć również poczucia humoru. Trudno wyobrazić sobie spędzanie wolnego czasu z kimś niesamowicie poważnym i prowadzącym rozmowy niczym wykład akademicki. Dlatego zdrowe podejście do życia i umiejętność zdystansowania się są bardzo ważne!

Męskie życie i związki - jaka powinna być kobieta idealna? Męskie życie i związki - jaka powinna być kobieta idealna?

Jedną z rzeczy, jaką chcemy znaleźć w domu, jest spokój. To dzięki niemu jesteśmy w stanie nie zwariować i przetrwać wszelkie stresy związane z pracą czy innymi sprawami. Trudno jednak o spokój przy kobiecie, która miewa bardzo zmienne nastroje. Jeśli burze hormonalne powodują, że trzy minuty po sielankowej atmosferze powstaje chaos porównywalny do działań na froncie, związek ten będzie dla nas poważnym wyzwaniem.

Męskie życie i związki - jaka powinna być kobieta idealna? Męskie życie i związki - jaka powinna być kobieta idealna?
Męskie życie i związki - jaka powinna być kobieta idealna? Męskie życie i związki - jaka powinna być kobieta idealna? Męskie życie i związki - jaka powinna być kobieta idealna? Męskie życie i związki - jaka powinna być kobieta idealna? Męskie życie i związki - jaka powinna być kobieta idealna? Męskie życie i związki - jaka powinna być kobieta idealna? Męskie życie i związki - jaka powinna być kobieta idealna?

2013-09-14 - D. Kwiecień

0

Komentarze do:
Kobieta idealna - jaka powinna być?

Podobne artykuły i galerie