Logo

Kamień czy beton? Zobacz, jak aranżować wnętrza inspirowane tymi materiałami

Efekt monumentalności i elegancji kamienia czy surowa i minimalistyczna estetyka betonu? Od odpowiedzi na to pytanie zależy, jaki charakter będzie miała Twoja aranżacja. Na szczęście wybór jednego rozwiązania nie oznacza rezygnacji z zalet drugiego.

Kamień czy beton? Inspiracje wnętrz Kamień czy beton? Inspiracje wnętrz

Popularność aranżacji inspirowanych naturalnym kamieniem oraz surowym betonem ukazuje najnowsze trendy w wykończeniu wnętrz. Twórcy kolekcji płyt wielkoformatowych Onis, Fair i Epoxy MONOLITH firmy Tubądzin wyszli naprzeciw oczekiwaniom miłośników nowoczesnego designu, którzy chcą połączyć industrialną estetykę z ponadczasową elegancją.

Kamień czy beton? Inspiracje wnętrz

Subtelność płytek ceramicznych inspirowanych naturą

Płytki ceramiczne z kolekcji Onis, Fair i MONOLITH posiadają wszystkie najlepsze cechy kamienia – nadzwyczajną trwałość i odporność na uszkodzenia. Płyty wielkoformatowe wyróżniają się połyskiem i szlachetnym wzorem szlifowanego kamienia, które nadadzą Twoim wnętrzom wrażenie lekkości i nowoczesności. Płyty stonowano subtelnymi odcieniami beżu, dlatego stylistycznie współgrają one z bielą mebli i symetrycznymi formami nowoczesnego designu.


Tubądzin, MONOLITH, OnisNiezwykła plastyczność płyt wielkoformatowych

Kolekcja Epoxy MONOLITH stanowi połączenie funkcjonalności i industrialnego piękna betonu. Pasuje przede wszystkim do nowoczesnych aranżacji, w których minimalizm idzie w parze z komfortem i klasyczną estetyką. Kolekcja dostępna jest w odcieniach beżu, i szarości, co pozwala na grę z kolorystyką poszczególnych elementów. Płyty wielkoformatowe Epoxy w kolorze polerowanego na wysoki połysk betonu można położyć na podłodze oraz na ścianach. To ostatnie rozwiązanie sprawdza się w dynamicznych aranżacjach, których autorzy uwielbiają eksperymentować z dodatkami i stylami. Do płytek ceramicznych inspirowanych betonem pasują meble z litego drewna w ciemniejszych odcieniach (mahoń, heban, wenge), a także metalowe zdobienia: od chromowanych po mosiężne.
Tubądzin, MONOLITH, Epoxy GrayWszystkie żywioły zawarte w płytkach ceramicznych

Kolekcje płyt wielkoformatowych marki MONOLITH od Tubądzin to uniwersalne rozwiązanie przy wykończeniu wnętrz – wielki format płyt oznacza bowiem więcej możliwości aranżacyjnych. Gra z odcieniami, rozmiarami i grubością płytek z poszczególnych kolekcji zagwarantuje Ci aranżacyjną zabawę. Jej efektem może być odważne i stylowe połączenie inspiracji – szlachetny kamień w kuchni i salonie lub industrialny beton w łazience i gabinecie.
Tubądzin, MONOLITH, Fair


2017-08-03 - P. Potocki

0

Komentarze do:
Kamień czy beton? Zobacz, jak aranżować wnętrza inspirowane tymi materiałami

Podobne artykuły i galerie