Logo

K Workstation - biurko, którego nie musisz sam składać

Czy wkurzało Was zawsze składanie mebli, a w zasadzie biurek, z kawałków, które przywieźliście w paczce ze sklepu meblowego? Nas to dobijało. Ale za sprawą projektantów z firmy MisoSoupDesign, składanie biurek nie będzie już nikomu nastręczać kłopotów.

K Workstation - biurko, którego nie musisz składać K Workstation - biurko, którego nie musisz składać

Stworzyli oni miejsce pracy z jednego kawałka sklejki bambusowej. Mamy zatem "wszystko w jednym", czyli biurko, nadstawkę oraz półkę na książki. Kolejna zaleta K Workstation to to, że nie zajmuje zbyt dużo miejsca.

K Workstation - biurko, którego nie musisz składać K Workstation - biurko, którego nie musisz składać

Wszystko jest łatwe w transporcie, a złożenie polega na "zsunięciu" ze sobą dwóch elementów. Wystarczy dostawić fotel, ustawić sprzęt komputerowy i mamy naprawdę odjechane stanowisko pracy.


2011-05-15 - M. Kusiakiewicz

1

Komentarze do:
K Workstation - biurko, którego nie musisz sam składać

optymalnebiuro.pl 2011-05-16 08:52

pomysł ciekawy, aczkolwiek niedopracowany: 1. brak przelotki na kable z monitora do klawiatury, 2. Brak miejsca na jednostkę centralną komputera (mało kto ma komputer zintegrowany z monitorem), 3. Zbyt wąską półka na klawiaturę - projektanci zapomnieli, że komputer obsługuje się również za pomocą myszki! 4. Obawiałbym się o ergonomię pracy z półką nad głową - przy tych proporcjach osoba powyżej 185 cm raczej się nie zmieści. 5. I w ogóle - jak przy stanowisku komputerowym można ustawiać zwykłe krzesełko na 4 nóżkach, a nie ergonomiczny fotel obrotowy, z regulowanym oparciem, regulacją wysokości siedziska i regulowanymi podłokietnikami?

Podobne artykuły i galerie