Logo

Izrael przetrwał atak hakerów z grupy Anonymous

Z informacji przekazanych przez rzecznika prasowego Krajowego Biura Cybernetycznego Yitzhaka Bena Yisraela wynika, że nie powiódł się atak, który wczoraj przeprowadzili hakerzy z grupy Anonymous. Ich celem były izraelskie zasoby internetowe – czytamy na portalu Głos Rosji.              

Izrael przetrwał atak hakerów z grupy Anonymous Izrael przetrwał atak hakerów z grupy Anonymous

- Nie zauważyliśmy żadnych znaczących szkód. Anonymous nie ma wiedzy i umiejętności, które są niezbędne do tego, żeby zaszkodzić kluczowej infrastrukturze kraju. I jeśli naprawdę zamierzaliby to zrobić, to wcześniej nie poinformowaliby o tym. Chcą po prostu zrobić jak najwięcej szumu wokół siebie i zwrócić uwagę na sprawy bliskie ich sercu – oznajmił Yitzhak Bena Yisrael.
Przeczytaj także: Allegro padło ofiarą jednego z największych ataków hakerskich w Polsce »Wcześniej hakerzy twierdzili, że "wymarzą Izrael z Internetu". Zapowiadany przez nich atak miał być największym w historii sieci uderzeniem w pojedyncze państwo. Komentatorzy przewidywali, iż celem napastników padną placówki rządowe, banki, ośrodki akademickie i przedsiębiorstwa.

Izrael przetrwał atak hakerów z grupy Anonymous

2013-04-08 - D. Pęgiel

1

Komentarze do:
Izrael przetrwał atak hakerów z grupy Anonymous

anonimex 2013-04-08 11:46

Bzdury,prosze wejsc sobie na jaka i strone rzadowa,nie da sie poniewaz padly serwery.wedlug szacunkow izrael stracil kolo 3miliardow dolarow na wczorajszych atakach.straty w wykradzionych rzadowych danych nie dasie oszacowac,a zapewne byly by to juz biliony.. pozdro

Podobne artykuły i galerie