Logo

Imponująca makieta zamku i okolic z klocków LEGO

Klockami LEGO można się bawić na dwa sposoby. Możemy budować gotowe zestawy, albo zbierać klocki i tworzyć z nich swoje własne imponujące konstrukcje. Ta druga forma ma wielu fanów, czego dowodem są liczne publikacje w sieci oraz wystawy najpiękniejszych dzieł.
Ostatnio miała miejsce impreza BrickFair Alabama 2020, a na niej znalazło się wiele fantastycznych budowli z klocków. Jedną z nich była makieta ze sporym zamkiem. W tym dziele jednak to nie zamek był najważniejszy, choć robi wrażenie monumentalnie górując nad makietą. Najważniejszy jest jednak cały krajobraz dookoła zamku.

Zamek z LEGO Zamek z LEGO

Autor makiety stworzył fantastyczne tereny zielone, w których świetnie oddał roślinność. Makieta zdaje się wręcz tętnić życiem. Plastikowe rośliny tworzą piękny krajobraz, którego życie potęgują zwierzęta, wieśniacy i czy rycerze i bandyci. Na makiecie można znaleźć masę smaczków. Całość dopełnia rzeka spływająca spod zamku i tworząca wodospady. Jak zdradza autor zebranie klocków i dopracowanie projektu zajęło około 9 lat.

Zamek z LEGO

2020-03-29 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Imponująca makieta zamku i okolic z klocków LEGO

Podobne artykuły i galerie