Logo

Dzień Ojca już niedługo! Wciąż nie masz pomysłu na prezent?

W społeczeństwie pozycja matki jest zdecydowanie silniejsza niż ojca. Każdy wie, co przypada 26. maja, podczas gdy 23. czerwca dla niektórych jest zwykłym dniem. Tymczasem gdyby nie ojcowie, nie byłoby nas na świecie. W końcu sytuacja przedstawiona przez Juliusza Machulskiego w „Seksmisji” póki co nie jest realna i do spłodzenia potrzeba przedstawicieli obu płci. Jakim więc prezentem uhonorować naszych ojców w dniu ich święta?

Dzień Ojca - jaki wybrać prezent? Dzień Ojca - jaki wybrać prezent?

By ukoić podniebienie
Na pozór jest to najbardziej oklepany prezent dla faceta, ale przy odrobinie starań sytuacja ulega zdecydowanej zmianie. Cała sztuka polega na tym, by nie kupić wódki w osiedlowym sklepie, a zamiast tego zainwestować nieco więcej gotówki. Istnieje cała masa marek, które w swojej ofercie ma luksusowe alkohole. Na polskim rynku również znajdziemy takie firmy, a koszt butelki dobrego trunku nie jest wcale taki wysoki. Już za około 100 złotych możemy kupić wódkę, która zachwyci naszych ojców.
Przeczytaj także: Odnajdź się w roli ojca! »Prezent z dymkiem
Jeśli Wasi ojcowie są miłośnikami nikotyny, możecie wybrać dla nich kolejny prezent z kategorii używek. Oczywiście nie mówimy tu o zwykłej paczce papierosów. Proponujemy raczej zainwestować w dobre cygara. Jeśli z kolei martwimy się o zdrowie tych, którzy nas spłodzili, możemy pomóc w ograniczeniu negatywnych skutków palenia. Ostatnio znów modne stały się elektroniczne papierosy. Do wyboru mamy całą masę olejków o różnych smakach, dzięki czemu możemy zaspokoić nawet najbardziej wybredny gust.

Dzień Ojca - jaki wybrać prezent? Dzień Ojca - jaki wybrać prezent?

Na nadgarstek
W czasach, gdy każdy może sprawdzić aktualny czas za pomocą telefonu komórkowego, zegarki stały się prawdziwym symbolem męskości. Faceci mają bardzo ograniczony wybór jeśli chodzi o biżuterię, a czasomierz stanowi doskonałą ozdobę, która świadczy o naszej klasie i stylu. Zainwestujmy więc nieco więcej pieniędzy, by podarować naszym ojcom elegancki zegarek, który z dumą będą nosili na swoich nadgarstkach.

Wypoczynek na łonie natury
Żyjemy w czasach, w których ciągle jesteśmy narażeni na stres, a zapewnienie sobie odrobiny relaksu jest bardzo ważną rzeczą. Jednym ze sposobów spędzania wolnego czasu, który niesamowicie odpręża mężczyznę, jest oczywiście wędkowanie. Rozrywka na świeżym powietrzu jest czymś, co ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie. Nawet jeśli Wasi ojcowie do tej pory nie łowili, wędka jest dobrym pomysłem na prezent. Może właśnie teraz odkryją swoją miłość do wędkowania, a każda godzina spędzonego czasu nad wodą będzie miło kojarzyła się z ich synami?

Dzień Ojca - jaki wybrać prezent? Dzień Ojca - jaki wybrać prezent?
Dzień Ojca - jaki wybrać prezent? Dzień Ojca - jaki wybrać prezent? Dzień Ojca - jaki wybrać prezent?

2012-06-17 - D. Kwiecień

0

Komentarze do:
Dzień Ojca już niedługo! Wciąż nie masz pomysłu na prezent?

Podobne artykuły i galerie