Logo

Dramatyczny finał parkowania przez kobietę

Jak często obserwując kierowców macie wrażenie, że ktoś nie powinien dostać prawa jazdy? I nie chodzi nam o całą masę chamów, cwaniaków i idiotów. Jest na drogach jeszcze bardziej niebezpieczna grupa. Totalne, niepotrafiące jeździć beztalencia.
Niestety takie osoby bardzo często dostają prawo jazdy i później sieją zniszczenie na ulicach miast. Na powyższym filmie możecie zobaczyć panią, która nie do końca ogarnia podstawowy manewr parkowania. Koperta okazała się wręcz nie do przejścia dla kierującej pojazdem. Choć cała sytuacja zapowiadała się dość klasycznie to finał jest naprawdę mocny.

Kobiety na parkingu Kobiety na parkingu

Kobieta próbuje zaparkować małych hatchbackiem w dość luźnych miejscach. Najpierw delikatnie obija samochody, po czym decyduje się na podejście w nieco większym miejscu. I tu najwyraźniej pani się zagubiła w wolnej przestrzeni, ponieważ z wrażenia ruszyła pełnym pędem w tłum ludzi. Na szczęście wszyscy zdążyli odskoczyć, a ucierpiało jedynie wejście do biurowca. Nasuwa nam się tylko jedno pytanie. Jakim cudem ta kobieta zdołała dojechać z domu do centrum metropolii bez robienia sobie krzywdy?

Kobiety na parkingu Kobiety na parkingu
Kobiety na parkingu Kobiety na parkingu Kobiety na parkingu Kobiety na parkingu Kobiety na parkingu

2014-04-05 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Dramatyczny finał parkowania przez kobietę

Podobne artykuły i galerie