Logo

Anglia: 9-latek popełnił samobójstwo przez azjatyckich rasistów

Biały 9-latek z Birmingham powiesił się, ponieważ był prześladowany przez azjatyckich uczniów. Powodem był koloru skóry chłopca. Komentatorzy zaznaczają, że Aaron Dugmore to prawdopodobnie jedna z najmłodszych ofiar śmiertelnych prześladowań w historii Zjednoczonego Królestwa - podał "The Sun".
Przeczytaj także: Brytyjczycy mają dość imigrantów »Chłopiec powiesił się w swoim pokoju. Zdaniem jego rodziców Aaron odebrał sobie życie, gdyż od miesięcy był atakowany przez Azjatów uczęszczających do tej samej szkoły - Erdington Hall w Birmingham. Jeden z prześladowców miał grozić 9-latkowi nożem.

Angielskie media podkreślają, że w szkole, do której uczęszczał Aaron Dugmore, 75% uczniów stanowią przedstawiciele tak zwanych "mniejszości etnicznych". Ojczym Aarona twierdzi, iż jego podopieczny miał problem z Azjatami, przed którymi musiał ukrywać się na przerwach. - Od jednego z uczniów usłyszał: "mój tata mówi, że trzeba zabić wszystkich białych" - dodaje. Rodzice chłopca zaznaczają, że nic nie zrobiono, by przeciwdziałać prześladowaniom.


2013-02-26 - D. Pęgiel

0

Komentarze do:
Anglia: 9-latek popełnił samobójstwo przez azjatyckich rasistów

Podobne artykuły i galerie